SağlıkSağlıklı beslenme

Acil Zayıflama Diyeti Nasıl Yapılır?

Acil Zayıflamak için 3 Muhteşem Öneri

Günümüzde pek çok insan kilolarından şikâyet etmektedir. Acil Zayıflamak için Öneriler adlı yazımızda Kilolu olduğunu düşünen insanlar kendine güvenmez. Öz güvenini kaybeden insanlar ise toplum arasında olmaktan hoşlanmayarak bir kenarda yalnız kalmayı tercih ederler. Aslında çok basit yöntemler ile kilo vermek ve toplum içerisine karışmak mümkündür.

 

Çikolata Diyeti

Bu diyette önemli olan her akşam yatmadan bir bardak sirkeli su ve her sabah uyanır uyanmaz iki bardak sirkeli su içmenizdir. Bunun dışında ilk gün sabah kahvaltısında bir kibrit kutusu kadar beyaz peynir, iki dilim kadar tam buğday ekmeği ve salatalık yiyebilirsiniz. Ara öğün olarak da tarçın çubuğunun yanında bitki çayı içmeyi unutmayın.

acil zayıflamak için öneriler ( cikolata diyeti

 

Öğlen yemeğinde ise çorbanın yanında maydanoz ve yeşillikler ile geçirebilirsiniz. Aynı zamanda zeytinyağı ile yaptığınız lezzetli yemek ile ara öğünü geçirebilirsiniz. Öğlen yemeğinden sonra iki litre kadar su tüketmeyi de unutmayın.

 

Akşam yemeği bu diyet için en önemli yemektir. Akşam yemeğini fazla kaçırmayın. Sadece on kaşık kuru bakliyat yemeği ile bu öğünü tamamlamaya çalışın.

 

Manken Diyeti

Bu diyet zor bir diyettir. Fakat bir hafta içerisinde çabalarınızın karşılığını alacağınızı göreceksiniz. Bu diyette sabah kahvaltısında kurutulmuş meyvelerden dilediğiniz kadar yiyebilirsiniz. Kuru meyvelerin yanında yulaf lapası ile süt ilave edebilirsiniz.

Acil zayıfamak için önerileri ( manken diyeti)

Öğlen yemeğinde ise yulaflı kek ile birlikte bir tas çorba içebilir ve dilediğiniz kadar salata yiyebilirsiniz. Akşam yemeğinde sebze yemeği yemeniz yeterli olacaktır. Az yağlı tuzsuz hazırladığınız sebze yemeğinden bir tabak yemeniz yeterli olacaktır.

 

Tatlı Diyeti

Bu diyet diğer iki diyete göre biraz daha zaman alır fakat çok kolay bir diyettir. Bu diyette önemli olan yemekten önce tatlı yiyip peşine içebildiğiniz kadar su içmektir. Yemek kısıtlaması bu diyet için geçerli değildir. Fakat yemek yerken olabildiğince az yemek yemeniz gerekir.

Tatlı diyeti

Zaten tatlı ve su sizin az yemek yemenizi sağlayacağı için az yemek yemiş olacaksınız. Bu diyet sayesinde mideniz küçülecek ve her geçen gün daha az yemek yemeye başlayacaksınız. Bu şekilde kilo vereceksiniz.

Sağlıklı Günler dileleriz. Kadinsam.com

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı